Postup

Každý klient se dopouští jiných prohřešků vůči vlasům a pokožce, a proto i problémy s vlasy se musí řešit individuálně…

Na kvalitě vlasů se často podepisuje genetická predispozice, ale v poslední době v nemalé míře i životní styl, životospráva, nedostatek spánku a příliš mnoho stresu. Tyto faktory mohou významně ovlivnit stav nejen našich vlasů, ale celkový zdravotní stav člověka. V případě problému se vlas pro organismus stává „přítěží“ a zbavuje se ho. Je to signál organismu, že je něco v nepořádku.

Neřešený problém může přejít do chronického stadia. Pak už to není „jen“ problém lupů anebo vypadávání vlasů, ale je to problém, který se řeší velmi komplikovaně a dlouhodobě. Mnohdy se příčina problému s vlasy neodhalí vůbec i přes všechny snahy odborníků, avšak dříve, než si tento ortel vyslechnete, je nutné se pokusit problém analyzovat.

Komplexnost je vhodným řešením

Hair Centrum Praha se zaměřuje na komplexní řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Na problém se pohlíží z několika úhlů, které zahrnují používání vhodných kosmetických přípravků, změnu výživy, doporučení k zdravému životnímu stylu, nutriční výživu, doplňky stravy a jiné suplementy s individuálním ohledem na každého klienta.

Odborná záštita:

Aby myšlenka mohla být naplněna, je potřebná spolupráce s odborníky z několika oblastí: medicína, farmacie, trichologie, klinická biochemie, nutriční výživa, kadeřnictví.

2 Responses to Postup

 1. Dobry den,

  mam 27 rokov.chcela by som poradit ohladne vypadavania vlasov plus to ze ma aj svrbi pokozka a mam lupiny….posledne dva mesiace pozorujem zvysene padanie vlasov som zo toho zufala…uzila som 30 kapsul revalidu teraz uzivam levitalon plus sampon vichy proti vypadavaniu neviem ci ma z toho nedrazdi pokozka ale s lupinami mam problem cely zivot takze…niekedy ustupia potom sa vratia a stale sa skrabkam a hladam kde mam chrasticky vo vlasoch…bola som aj u kozneho robil mi komplet vysetrenie od hormonalnej po neviem aku a mam vsetko v poriadku tak uz neviem co si dat na tu hlavu …som nestastna z toho ….nechcem byt plesata

  • Dobrý den, Miriam,

   máte několik problémů najednou, které je potřeba řešit zcela jiným postupem. V první řadě doporučujeme obrátit se na dermatologa ve Vašem okolí, měl by Vám poradit ohledně léčby lupů. K tomu je potřeba upravit stravu a vyhnout se kyselinotvorným potravinám. Nepíšete, jestli se jedná o tzv. mastné či suché lupy. Podle diagnostiky charakteru vlasové pokožky a lupů se doporučuje nejvhodnější způsob léčby.

   Vypadávání vlasů může být následkem mnoha příčin a někdy se jedná o problém způsoben několika faktory najednou. To samozřejmě v současné chvíli nedokážeme definovat.

   Používání doplňků stravy a kosmetických prostředků:
   V zásadě děláte chybu jako většina ostatních klientů – nerespektujete doporučení výrobců. U většiny doplňků stravy / léků pro vlasy je doporučována doba užívání min. 3 měsíce, což při počtu 30 kapslí (2 x denně) vychází zhruba na 15 dnů. V rámci této krátké doby NENÍ MOŽNÉ, ABYSTE VŮBEC ZAZNAMENALA JAKÝKOLI VÝSLEDEK. Toto pravidlo platí pro všechny ostatní doplňky stravy či léky. A bohužel to také platí o kosmetických prostředcích. Naše rada je tedy vydržet v užívání alespoň 3 – 4 měsíce. Případně se na nás obraťte prostřednictvím dotazníku, na základě kterého obdržíte komplexní doporučení. Tato služba je ale placená. Alternativou je návštěva u kožního lékaře, kterou hradí pojišťovna.

   Hair Centrum Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>